تازه‌ها

عنوان
از شما دعوت می‌گردد تا در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور از غرفه شرکت فن‌آوری زیستی طبیعت‌گرا (بایوران) در روزهای ۹-۶ آبان ۱۳۹۵ نمایشگاه بین‌المللی تهران سالن میلاد طبقه همکف غرفه ۶ بازدید فرمایید.
از شما دعوت می‎شود از غرفه شرکت فن‎آوری زیستی طبیعت‎گرا در مرکز همایشهای بین­‎المللی دانشگاه شهید بهشتی سالن ابوریحان لابی نیلوفر غرفه ۵ بازدید فرمایید.
از شما دعوت میشود از غرفه شرکت فن آوری زیستی طبیعت گرا در سالن 6 نمایشگاه بین المللی تهران بازدید نمایید
کشاورزی ارگانيک بر پايه اصول خاصي بنا نهاده شده است که آشنايي با اين اصول جهت درک بهتر کشاورزي ارگانيک ضروري است اين اصول اساس رشد و توسعه کشاورزي ارگانيک را فراهم نموده‎اند و باعث بهبود و ارتقای جهانی کشاورزي شده‎اند. به دليل نياز روزانه مردم به تغذيه، کشاورزي از مهمترين و بيشترين فعاليت‎هاي بشر از ابتدا تا به حال و در آينده خواهد بود. بکارگیری این اصول در کشاورزی به داشتن احساس مسئوليت گسترده در حمايت از خاک، آب، گياهان و حيوانات و دستورالعمل‎های توليد، فرآوری و توزيع غذا و ساير کالاها بستگی دارد.
در این میان تولید محصولات سالم و ارگانیک ارزش و اهمیت بیشتری پید ا می‌کند، در کشور ما نیز انجمن‌های غیر دولتی با درک این مهم با ربودن گوی سبقت از نهادهای دولتی، لوگوی ارگانیک را معرفی و رونمایی کرده‌اند و قصد دارند به محصولات ارگانیک کشور بدهند.